قوانین و مقررات

فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ایرانی

قوانین و مقررات خرید لوازم خانگی

کاربر گرامی!
لطفا پیش از خرید از وب سایت تخصصی نقد، بررسی و خرید لوازم خانگی ایرانی ، موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید.

شما با ورود و عضویت در فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ایرانی، کلیه قوانین عمومی ، اختصاصی و شرایط خاص را پذیرفته اید.لذا قبل از هرگونه خرید یا ثبت سفارش، نسبت به مطالعه قوانین و مقررات وب سایت اقدام نمایید

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در این صفحه، بر تمام مکالمات تلفنی ، قول های شفاهی و حضوری ، ارجحیت دارد و در هنگام بروز مشکل ، به این صفحه و قوانین آن رجوع خواهد شد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های “فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ایرانی ” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر شخصی است که در سایت ثبت نام می کند و اطلاعات خود را به عنوان خریدار در فرم سفارش کالا ثبت می نماید.

از آنجایی که فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ایرانی، یک وب سایت خورده فروشی فروش انلاین کالا از برند های مختلف است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ایرانی ، اطلاعات ثبت نامی کاربران را حفظ می نماید و از آن محافظت می کند.اطلاعات به هیچ وجه در دسترس عموم قرار نخواهد گرفت و جز در جهت ارائه خدمات، استفاده نخواهد شد.ما متعهد می‏‌شویم در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کنیم و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، در وب سایت به کار گرفته ایم.

همه ی مطالب موجود در فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ایرانی شامل حقوق کپی رایت بوده و به صورت انحصاری و توسط وب سایت تولید شده است و هرگونه سو استفادهاز آن پیگرد قانونی دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده در فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ایرانی و علائم تجاری ثبت شده و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات کالا، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت ” و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای “فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ایرانی” محفوظ است.
وظیفه ی حفظ نام کاربری و رمز عبور کاربران به عهده ی کاربران است ، کلیه ی فعالیت هایی که با نام کاربری و رمز عبور کاربر انجام می شود، با مسئولیت کاربر می باشد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی https://lavazemirani.com/ است. ما به هیچ روش دیگری به جز شماره ها و ایمیل های اعلام شده در وب سایت ، با شما تماس نمی گیریم و هیچ مسئولیتی بابت سو استفاده از نام وب سایت و شرکت را نمی پذیریم.. فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ایرانی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از https://lavazemirani.com/فعالیت نمی کند و آدرس تمام شبکه های رسمی ما در صفحه تماس با ما آمده است
سیاست قیمت گذاری

قیمت گذاری در فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ایرانی بر اساس اصل سود مشتری و وب سایت بنا شده است و وب سایت همواره سعی می کند شرایط قیمتی را به نوعی تنظیم کند که با کمترین قیمت ممکن، بتوانید محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.

قوانین خرید و فروش کالا (مشتری – وب سایت)

1-تا زمانی که وجهی توسط کاربر به حساب شرکت واریز نگردد یا از طریق درگاه پرداخت خرید انجام نشود، سفارش ثبت شده محسوب نمی شود و هیچ گونه سفارشی به صورت تلفنی یا پرداخت نقدی مورد پذیرش فروشگاه نمی باشد.

2-چنانچه محصول خریداری شده به دلیل قوه ی قهریه همچون نوسانات شدید بازار ارز و یا عدم پخش توسط شرکت تولید کننده، نایاب شد، فروشگاه اینترنتی موظف است وجه کاربر را ظرف 72 ساعت عینا عودت دهد.

3-حمل محصول خریداری شده بر عهده ی شرکت پست جمهوری اسلامی است و فروشگاه هیچ مسئولیتی را بابت حمل به عهده نمی گیرد.

4-شرایط حمل رایگان کالا در صفحه ی مربوط به حمل رایگان بیان شده است که می توانید به آن صفحه مراجعه کنید.

5-گارانتی/مشکلات سخت افزاری به عهده ی شرکت تولید کننده است و برای حل مشکل باید با شرکت تولید کننده کالا بر اساس اطلاعات مندرج در کاتالوگ محصول مراجعه کنید.

این قوانین به مرور تکمیل می گردد و کاربران بایستی همواره با مطالعه ی صفحه ، با قوانین آشنا باشند.
قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، “فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ایرانی “هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

” فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ایرانی ” خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.